Yazarlar – Bi Konuşalım Mı Sanat, Edebiyat ve Hede Hödö Platformu
Çarşamba, Temmuz 28, 2021
26 °c
Ankara
22 ° Wed
23 ° Thu
23 ° Fri
24 ° Sat
 • Ali Haydar GençFeleğin çemberinden teğet geçmiş, içindeki açıların toplamı bir 'dar acıya' denk gelmiş; kişi, şahıs.
 • Berfin OğuzAklım çıkıyor, aklımdan çıkmıyor.
 • Çağrı TopsökenAlıngan Marşı, Kçp Yayınları, 2018 ...”tamah”...
 • Esra İrem ÖzerÇok okuyan çok yazan, öğrendikçe daha cahil, keşfettikçe daha mutsuz olan. Bu bilme hali olumsuzluklarını cehaletin erdemine değişmeyen, heyecanlı biriyim ben.
 • Hasan Salih KaymazAğustos 98'de Bolu'da doğdu. İstanbul Üniversitesinde felsefe ve hukuk bölümlerinde eğitimine devam ediyor. Apollon'a doğru yol alan geminin varışsız bir yolcusu olarak dizenin ve nesirin yitirdiği işlevi bulmaya çalışıyor.
 • fatih kökEdirne Keşan’da doğdu. Lise öğrenimini Çanakkale Fen Lisesi’nde tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde felsefe okudu. Halen İstanbul Üniversitesi Mantık Anabilim Dalı’nda doktora öğrenimine devam ediyor. “Ölümler ve Mandalina Kabuğu” isimli dosyası ile 2017 Arkadaş Zekai Özger ödülünü aldı ve bu dosya Mayıs Yayınlarınca kitaplaştırıldı. 2018 Fakir Baykurt Öykü ödülüne değer bulundu. Halen muteber bir şeyler yazmaya çabalamakta... 
 • je suis barannot found
 • Çağla NALBANTOĞLUözgürlüğe meme dekoltesinden daha derin anlamlar yükleyen editör kişisi.
 • Neslihan ErusluBilkent Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık İng- Fransızca bölümünü çoluk çocuğa karışacak kadar çok aşık olarak bırakıp İÜ Felsefe bölümünü bitirdiysem yazdıklarım ve yazacaklarım gayet net epifiz bezimden kaynaklıdır.
 • Cem Onur Seçkin1997 temmuzunda Kadıköy’de doğmuş bir prematüre. Esenler’de Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda ilköğrenimini gördü. Yedikule Anadolu Lisesi’nde okudu. İstanbul Üniversitesi’nde Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünü okuyor. Şiirleri Şehir, Eliz, Üslup, Şiirden, Hayal Bilgisi, Temren, Sinada, Berfin Bahar, Paragraf, Sancı, Lümpen, Mahfel, Son Gemi, Nif, Babylon, Seyyar Edebiyat gibi pek çok edebiyat dergisinde yayınlandı. “Ev Sahibi” isimli müzik grubuyla 2019’da ilk singleları “Kırmızı Palto” yayınlandı.   Kitapları: Bir Karamsar(Şiir, Puslu Yayıncılık-2016) Mutlak Karanlığın Zirvesinde(Deneme, Kavim Yayıncılık-2017) Sinek Balesi(Şiir, Upas Yayın-2020)
 • Kadir AtıcıMetal müzik hayranı, bizzat çağ dışı!
 • Yiğit Ergün1992'de Kadıköy'de doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Sinema-TV okuyor. Şiirleri; Varlık, Hayal, Sincan İstasyonu, Edebiyat Nöbeti, Vurgu, Eliz, Bireylikler, Şiiri Özlüyorum, Sarmal Çevrim, Babylon şiir kenti, Şehir gibi birçok dergide yer aldı. İlk şiir kitabı "Gece Gelen" Nisan 2019'da Anima Yayınları'ndan çıktı. 2. şiir dosyası ''halim vaktime küskün'', 2019 Ankara Üniversitesi Edebiyat Ödülleri - Şiir Ödülünü aldı. Kısa filmleri var.
 • Yusuf Araf23 Ağustos'ta Diyarbakır'da doğdu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü bitirdi. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü okuyor. AÇIK KALP EDEBİYATI (deneme) TEN DÜĞMELERİ (şiir) MUHTELİF DELİKANLI (roman) adında üç kitabı yayınlandı. Şiirleri; varlık, vurgu, şiiri özlüyorum, şehir, eliz edebiyat, sincan istasyonu, şiirden, cazkedisi ve şarkî dergilerinde yayınlandı.

Aşağıdan hesabınıza giriş yapın

Kaydolmak için aşağıdaki formları doldurun

*Websitemize kayıt olarak Şartlar & Koşullar ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz.

Şifrenizi alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.